Katalóg internetových stránok

LEGO® zaujímavosti

Darček pre chlapca? Predplaťte mu Lego!

Darček pre chlapca - týmto zabodujetePredplatné Lega je ideálny darček pre chlapca vo veku od 5 do 12 rokov. Tento tip na darček využijete na narodeniny, na meniny, aj za vysvedčenie. A bonus k tomu – potešíte ním aj jeho mamu.

Prečo je predplatné Lega perfektný darček pre chlapca?

  • LEGO je hračka, ktorá zabaví aj rozvíja

Je veľmi pravdepodobné, že váš syn, synovec či vnuk už Lego doma má. V takom prípade nie je potrebné nič ďalej vysvetľovať. Lego je súčasťou detských izieb už viac ako 50 rokov. Čo ste však možno netušili je to, že hranie s Legom rozvíja u detí aj množstvo schopností.

  • Radosť na niekoľko mesiacov (alebo aj celý rok)

Určite to poznáte. Je jedno, aký senzačný či drahý darček dieťa dostane, radosť trvá maximálne niekoľko týždňov. Potom hračka postupne upadne do zabudnutia. Predplatné do LEGO požičovne bude prinášať radosť každý mesiac – tak dlho, ako len chcete.

  • Viac hrania za menej peňazí

Za cenu jednej veľkej stavebnice si požičiate tri. 

Darcek pre chlapca - vyhody Lego pozicovne

  • Obrovský výber

Lego každý polrok prináša na trh nové stavebnice. Staršie modely naopak prestáva vyrábať. Do LEGO požičovne pravidelne dopĺňame nové modely, takže sa môžete pohrať s tými, ktoré sú aktuálne v katalógu a obchodoch, ale aj s takými, ktoré sa už nikde nedajú kúpiť.

  • A bonus pre maminu – netreba ho upratovať

Pozná to každá mama – narodeniny, meniny, Vianoce plus nejaké drobnosti za vysvedčenie či statočnosť u zubára. Za rok sa každému dieťaťu nazbiera toľko hračiek, že ich nie je kam dávať. S týmto darčekom sa to nestane. Máte ho doma presne tak dlho, kým dieťa ešte baví.  Mama obdarovaného chlapca vám bude zato ruky bozkávať ;)

 

> > > Už ste rozhodnutí? Prečítajte si ako darovať predplatné! < < <

 

Ako LEGO požičovňa funguje?

Je to veľmi jednoduché.  Zaregistrujete sa, zaplatíte vratnú zálohu a predplatné a potom už len čakáte, kým vám príde prvé Lego. Keď ho doma poskladáte a dosýta sa s ním pohráte, opäť ho rozoberiete a kocky nasypete do obálky na odpovednú zásielku. 5 dní pred koncom vášho mesačného obdobia sa vám pripomenieme a dohodneme si s vami termín, kedy môže prísť kuriér Lego vyzdvihnúť.

 

Na výber máte 2 tipy členstva:

Darcek pre chlapca - LEGO pozicovna

KOMFORT (16€/mesiac)

Kuriér vždy donesie novú stavebnicu a zároveň starú vyzdvihne. Sami si vyberiete deň, kedy má  prísť a zároveň aj miesto, kam má prísť. Môže prísť za vami do práce a môže prísť každý mesiac na iné miesto, podľa toho, ako vám to práve vyhovuje.

ŠTANDARD (14€/mesiac)

Lego vám pošleme cez Zásielkovňu (po novom Packetu). Na konci mesiaca ho rovnakým spôsobom pošlete späť. Akonáhle vaša stavebnica dorazí k nám, pošleme vám ďalšiu.

 

Za cenu požičovného získate:

  • 1 LEGO set na 1 mesiac  
  • Dopravu stavebnice k vám aj naspäť
  • Garanciu kompletnosti a čistoty stavebnice
  • Nevadí, keď sa vám nejaké kocky zatúlajú

 

Darovať predplatné LEGA je veľmi jednoduché!

Ak to potrebujete rýchlo …

… môžete mať darček za pár hodín v rukách. Pri registrácii uveďte svoju emailovú adresu a telefónne číslo a do poznámky napíšte:

Darček pre chlapca - predplatné do LEGO požičovne

Darček pre + celé meno obdarovaného. 

My vám pošleme emailom darčekovú poukážku. Stačí vytlačiť a môžete ísť gratulovať.

Túto možnosť je dobré zvoliť nielen pokiaľ vás tlačí čas, ale takisto pokiaľ si nie ste istí výberom najvhodnejšieho Lega .

Darcek pre chlapca

 

Ak máte viac času …

… môžete spolu s darčekovou poukážkou podarovať  hneď aj prvé Lego. Aj v tomto prípade nezabudnite použiť svoju emailovú adresu a telefónne číslo a v poznámke uviesť, že ide o darček + meno chlapca, pre ktorého je určený. Po prijatí platby sa s vami telefonicky spojíme, aby sme sa dohodli, aké Lego chcete podarovať ako prvé.

 

Darcek pre chlapca

 

Ešte váhate, či by to bolo pre vás to pravé? Prečítajte si referencie klientovktorí si od nás Lego požičiavajú.

 

Aké Lego vybrať?

V požičovni máme široký výber Lega a takisto aj veľa skúseností s tým, ktoré u akých chlapcov frčí. Radi vám poradíme, aké vybrať. Čo je však najdôležitejšie - kedykoľvek môžete svoje preferencie zmeniť a požičať si iné Lego, ak sa vaša prvá voľba úplne neosvedčí.

 

Darček pre 5 – 7 ročného chlapca

Darcek pre chlapca - predplatne Lego CityŠkôlkárov a menších školákov najviac potešíte Legom City. Policajti, požiarnici, stavbári, rôzne druhy áut, ale aj výskum sopky či prieskum džungle.  Deti si užijú veľa zábavy pri ich skladaní, ale Lego City zároveň  obsahuje množstvo figúrok a doplnkov, vďaka čomu ponúka široké možnosti hrania s postaveným modelom.

 

 

 


Darček pre 7 – 10 ročného chlapca

Darcek pre chlapca - predplatne Lega darcek pre chlapca - Lego pozicovna Creator Darcek pre chlapca - Lego pozicovnaVäčší chlapci už vedia lepšie stavať, ale ešte stále sa s postaveným Legom radi zahrajú. Pre nich je ideálne Lego City a Lego Creator 3v1. LEGO City ponúka skvelé možnosti hrania. Creator zase ponúka oveľa viac stavania, pretože z každej stavebnice je možné postaviť až 3 modely. No a pokiaľ máte doma fanúšika Star Wars, jasnou voľbou bude LEGO Star Wars.

 

 


Darček pre 10 – 12 ročného chlapca

darcek pre chlapca - Lego pozicovna darcek pre chlapca - Technic v Lego pozicovni Darcek pre chlapca - LEGO ArchitectureV tejto vekovej kategórii je už Lego vyslovene o radosti zo stavania. Postaviť, rozobrať a postaviť niečo nové. V tejto skupine sa naplno uplatní LEGO Creator 3v1.

Rovnako skvelým darčekom pre chlapcov v tomto veku je LEGO Technic. Toto Lego už neobsahuje klasické kocky, ale špeciálne Technic kocky, ozubené kolieska, pneumatické piesty a motorčeky, ktoré umožňujú postaviť dopravné prostriedky s funkciami zodpovedajúcimi ich reálnym predlohám - od otvárateľných dverí až po funkčnú prevodovku a pohon na všetky 4 kolesá.

Mnohých veľkých staviteľov baví aj LEGO Architecture, ktoré bolo primárne vymyslené pre dospelých a obsahuje miniatúrne repliky svetoznámych stavieb.