Katalóg internetových stránok

LEGO® zaujímavosti

Darček na narodeniny? Potešte deti aj seba!

Darček na narodeniny pre chlapca aj pre dievčaAk hľadáte darček na narodeniny pre chlapca, ste na správnom mieste. Ale čítajte ďalej, aj keď hľadáte darček na narodeniny pre dievča. Náš tip na darček je totiž vhodný pre všetky deti vo veku približne 5 až 12 rokov. Na rozdiel od väčšiny darčekov, neupadne po pár týždňoch do zabudnutia. A to najlepšie – poteší nielen deti, ale aj ich mamu.

Prečo je predplatné do LEGO požičovne perfektný darček na narodeniny?

  • LEGO je hračka, ktorá zabaví aj rozvíja

Je veľmi pravdepodobné, že doma už Lego máte. V takom prípade nie je potrebné nič ďalej vysvetľovať. Lego je súčasťou detských izieb už viac ako 50 rokov. Čo ste však možno netušili je to, že hranie s Legom rozvíja u detí aj množstvo schopností.

  • Radosť na niekoľko mesiacov (alebo aj celý rok)

Určite to poznáte. Je jedno, aký senzačný či drahý darček dieťa dostane, radosť trvá maximálne niekoľko týždňov. Potom hračka postupne upadne do zabudnutia. Predplatné do LEGO požičovne bude prinášať radosť každý mesiac – tak dlho, ako len chcete.

  • Viac hrania za menej peňazí

Namiesto jednej väčšej stavebnice dostane vaše dieťa tri a ešte aj ušetríte.

Darček na narodeniny - vyhody LEGO pozicovne

  • Obrovský výber

Lego každý polrok prináša na trh nové stavebnice. Staršie modely naopak prestáva vyrábať. Do požičovne Lega pravidelne dopĺňame nové modely, takže sa môžete pohrať s tými, ktoré sú aktuálne v katalógu a obchodoch, ale aj s takými, ktoré sa už nikde nedajú kúpiť.

  • A bonus pre maminu – netreba ho upratovať

Pozná to každá mama – narodeniny, meniny, Vianoce plus nejaké drobnosti za vysvedčenie či statočnosť u zubára. Za rok sa každému dieťaťu nazbiera toľko hračiek, že ich nie je kam dávať. S týmto darčekom sa to nestane. Máte ho doma presne tak dlho, kým dieťa ešte baví.  Väčšina mám najviac oceňuje práve to.

 

Aké Lego vybrať?

V požičovni máme široký výber Lega a takisto aj veľa skúseností s tým, ktoré majú chlapci aj dievčatá rôzneho veku najradšej.  Radi vám poradíme, aké vybrať. Čo je však najdôležitejšie - kedykoľvek môžete svoje preferencie zmeniť a požičať si iné Lego, ak sa vaša prvá voľba úplne neosvedčí.

 

Darček na narodeniny pre dievča

Aj keď je Lego univerzálna hračka, sú stavebnice, ktoré majú u dievčat väčší úspech ako iné. Typickým príkladom dievčenského Lega je LEGO Friends. To obsahuje typickú dievčenskú farebnosť a takisto veľmi pekné postavičky. Tematicky je však rovnako bohaté ako Lego City a okrem salónov krásy a domčekov v ňom nájdete aj autá či lietadlá.

Darček na narodeniny - Lego Friends

Aj keď je Lego Friends vhodné pre deti od 5 rokov, obsahuje množstvo malých dielikov, ktoré môžu menším deťom robiť pri stavaní problémy. Lego Creator 3v1 neobsahuje toľko malých častí a navyše umožňuje z každej stavebnice postaviť až 3 modely. Dievčatá si veľmi rady požičiavajú rôzne domčeky ale aj zvieratká zo série Lego Creator 3v1.

Darček na narodeniny - Creator pre dievcata

Veľké dievčatá (cca od 11 – 12 rokov) radi siahajú aj po Legu Architecture, ktoré bolo primárne vymyslené pre dospelých a obsahuje miniatúrne repliky svetoznámych stavieb.

Darček na narodeniny - Lego Architecture

 

Darček na narodeniny pre chlapca

Škôlkárov a menších školákov (5 – 8 rokov) najviac potešíte Legom City. Je to Lego, s ktorým sa dá po postavení výborne zahrať.

Legorent

Čím sú deti väčšie, tým viac ich baví Lego stavať a menej sa s ním hrajú. Vtedy je ideálnou voľbou Lego Creator 3v1, pretože z každej stavebnice je možné postaviť až 3 modely.

Darček na narodeniny - Creator pre chlapcov

Pre väčších chlapcov (od 7 – 8 rokov) je veľmi atraktívne aj Lego Technic. Toto Lego už neobsahuje klasické kocky, ale špeciálne Technic kocky, ozubené kolieska, pneumatické piesty a motorčeky, ktoré umožňujú postaviť dopravné prostriedky s funkciami zodpovedajúcimi ich reálnym predlohám - od otvárateľných dverí až po funkčnú prevodovku a pohon na všetky 4 kolesá. Vďaka tomu je Lego Technic atraktívne aj pre 12 – 14 ročných chlapcov (a aj mnohých oteckov laugh )

Darček na narodeniny - Lego Technic

 

Ako LEGO požičovňa funguje?

Je to veľmi jednoduché.  Zaregistrujete sa, zaplatíte vratnú zálohu a predplatné a potom už len čakáte, kým príde prvé Lego. Keď ho doma poskladáte a dosýta sa s ním pohráte, opäť ho rozoberiete a kocky nasypete do obálky na odpovednú zásielku. 5 dní pred koncom vášho mesačného obdobia sa vám pripomenieme a dohodneme si s vami termín, kedy môže prísť kuriér Lego vyzdvihnúť.

 

Na výber máte 2 tipy členstva:

Darček na narodeniny - LEGO pozicovna

KOMFORT (16€/mesiac)

Kuriér vždy donesie novú stavebnicu a zároveň starú vyzdvihne. Sami si vyberiete deň, kedy má  prísť a zároveň aj miesto, kam má prísť. Môže prísť za vami do práce a môže prísť každý mesiac na iné miesto, podľa toho, ako vám to práve vyhovuje.

ŠTANDARD (14€/mesiac)

Lego vám pošleme cez Zásielkovňu (po novom Packetu). Na konci mesiaca ho rovnakým spôsobom pošlete späť. Akonáhle vaša stavebnica dorazí k vám, pošleme vám ďalšiu.

 

Za cenu požičovného získate:

  • 1 LEGO set na 1 mesiac.  
  • Dopravu stavebnice k vám aj naspäť.
  • Garanciu kompletnosti a čistoty stavebnice.
  • Nevadí, keď sa vám nejaké kocky zatúlajú.

 

Darovať predplatné LEGA je veľmi jednoduché!

Ak to potrebujete rýchlo …

… môžete mať darček za pár hodín v rukách. Pri registrácii do poznámky napíšte:

Darček na narodeniny - predplatné do LEGO požičovne

Darček pre + celé meno obdarovaného/obdarovanej. 

My vám pošleme emailom darčekovú poukážku. Stačí vytlačiť a môžete ísť gratulovať.

Túto možnosť je dobré zvoliť nielen pokiaľ vás tlačí čas, ale takisto pokiaľ si nie ste istí výberom najvhodnejšieho Lega .

 

 

Ak máte viac času …

… môžete spolu s darčekovou poukážkou podarovať  hneď aj prvé Lego. Aj v tomto prípade nezabudnite v poznámke pri registrácii uviesť, že ide o darček + meno chlapca/dievčaťa, pre koho je určený. Po prijatí platby sa s vami telefonicky spojíme, aby sme sa dohodli, aké Lego chcete podarovať ako prvé.

 

Posledná dôležitá informácia

Keď objednávate predplatné ako darček, pri registrácii uveďte vždy SVOJU EMAILOVÚ ADRESU aj telefónne číslo.

Tak sa s vami budeme vedieť spojiť a dohodnúť si všetko ostatné. A teraz už môžete ísť na to:

Darcek pre chlapca

Ak by ste mali ešte nejaké otázky, ozvite sa nám emailom alebo cez Facebook/Messenger.

Ešte váhate, či by to bolo pre vás to pravé? Prečítajte si skúsenosti mamy ktorá narodeninové a meninové darčeky vymenila za predplatné do LEGO požičovne.