Katalóg internetových stránok

LEGO® zaujímavosti

Darček na Vianoce? Tento bude tešiť celý rok!

Lego na VianoceAk hľadáte darček na Vianoce pre chlapca, ste na správnom mieste. Ale čítajte ďalej, aj keď hľadáte darček na Vianoce pre dievča. Náš tip na darček je totiž vhodný pre všetky deti vo veku približne 5 až 12 rokov. Na rozdiel od väčšiny darčekov, neupadne po pár týždňoch do zabudnutia. A to najlepšie – poteší nielen deti, ale aj ich mamu. 

 

Prečo je predplatné Lega perfektný darček na Vianoce?

  • LEGO je hračka, ktorá zabaví aj rozvíja

Lego je súčasťou detských izieb už viac ako 50 rokov. To je jasným dôkazom, že má u detí úspech. Čo ste však možno netušili je to, že hranie s Legom rozvíja u detí aj množstvo schopností.

  • Radosť na celý rok (alebo niekoľko mesiacov)

Určite to poznáte. Je jedno, aký senzačný či drahý darček dieťa dostane, radosť trvá maximálne niekoľko týždňov. Potom hračka postupne upadne do zabudnutia. Predplatné do požičovne Lega bude prinášať radosť každý mesiac – tak dlho, ako len budete chcieť.

  • Viac hrania za menej peňazí

Namiesto jednej väčšej stavebnice dostane darujete tri a ešte aj ušetríte.

Požičovňa lega      Požičovňa lega

  • Obrovský výber

Lego každý polrok prináša na trh nové stavebnice. Staršie modely naopak prestáva vyrábať. Do požičovne Lega pravidelne dopĺňame nové modely, takže sa môžete pohrať s tými, ktoré sú aktuálne v katalógu a obchodoch, ale aj s takými, ktoré sa už nikde nedajú kúpiť.

  • A bonus pre maminu – nezaberá miesto v detskej izbe

Deti väčšinou na Vianoce dostanú toľko hračiek, že ich potom nie je kam dať. S týmto darčekom sa to nestane. Máte ho doma presne tak dlho, kým dieťa ešte baví.  Väčšina mám najviac oceňuje práve to.


POZOR! Nových členov prijímame len do 30. novembra 2021. Po tomto termíne bude prijímanie nových členov pozastavené.


 

Ako LEGO požičovňa funguje?

Je to veľmi jednoduché.  Zaregistrujete sa, zaplatíte vratnú zálohu a predplatné a potom už len čakáte na svoje prvé Lego. Keď ho poskladáte a dosýta sa s ním pohráte, opäť ho rozoberiete a kocky nasypete do obálky na odpovednú zásielku. 5 dní pred koncom vášho mesačného obdobia sa pripomenieme a dohodneme si termín, kedy môže prísť kuriér Lego vyzdvihnúť.

 

Na výber máte 2 tipy členstva:

Darček na narodeniny - LEGO pozicovna

KOMFORT (16€/mesiac čiže 48€ za 3mesačné predplatné)

Kuriér vždy donesie novú stavebnicu a zároveň starú vyzdvihne. Sami si vyberiete deň, kedy má  prísť a zároveň aj miesto, kam má prísť. Môže prísť za vami do práce a môže prísť každý mesiac na iné miesto, podľa toho, ako vám to práve vyhovuje.

ŠTANDARD (14€/mesiac, čiže 42€ za 3mesačné predplatné)

Lego vám pošleme cez Zásielkovňu (Packetu). Na konci mesiaca ho rovnakým spôsobom pošlete späť. Akonáhle vaša stavebnica dorazí k nám, pošleme vám ďalšiu.

 

Za mesačný členský poplatok získate:

  • 1 LEGO set na 1 mesiac  
  • Dopravu stavebnice k vám aj naspäť
  • Garanciu kompletnosti a čistoty stavebnice
  • Nevadí, keď sa vám  nejaké kocky zatúlajú.

 

Váhate, či by to bolo pre vás to pravé? Prečítajte si skúsenosti rodičov, ktorí si už Lego požičiavajú. 

 

Darovať predplatné Lega je veľmi jednoduché! 

Ak chcete kúpiť predplatné pre niekoho iného ako vlastné deti / partnera / partnerku, uveďte pri registrácii SVOJU emailovú adresu a SVOJE telefónne číslo. 

Predplatne Lega

Po prijatí platby sa s Vami spojíme telefonicky a dohodneme si všetky podrobnosti.

Spolu s darčekovou poukážkou môžete darovať hneď aj prvé Lego. Alebo môžete darovať len darčekovú poukážku. Druhú možnosť odporúčame obzvlásť ak

- neviete, aké Lego vybrať a chcete to nechať na deti

- viete, že babka, svokra alebo ktokoľvek iný napriek vašim prosbám deťom pod stromček kúpi Lego. V takom prípade je lepšie s požičiavaním začať, až keď bude všetko vianočné Lego postavené ;)

 

NEZABUDNITE - predplatné môžete kúpiť najneskôr 31.11. Ďalších členov budeme do požičovne prijímať až v priebehu roka 2022.

 

 

Predplatné Lega