Katalóg internetových stránok

LEGO® zaujímavosti

Darček na Vianoce? Tento bude tešiť celý rok!

Lego na VianoceAk hľadáte darček na Vianoce pre chlapca, ste na správnom mieste. Ale čítajte ďalej, aj keď hľadáte darček na Vianoce pre dievča. Náš tip na darček je totiž vhodný pre všetky deti vo veku približne 5 až 12 rokov. Na rozdiel od väčšiny darčekov, neupadne po pár týždňoch do zabudnutia. A to najlepšie – poteší nielen deti, ale aj ich mamu. 

 

Prečo je predplatné Lega perfektný darček na Vianoce?

  • LEGO je hračka, ktorá zabaví aj rozvíja

Lego je súčasťou detských izieb už viac ako 50 rokov. To je jasným dôkazom, že má u detí úspech. Čo ste však možno netušili je to, že hranie s Legom rozvíja u detí aj množstvo schopností.

  • Radosť na celý rok (alebo niekoľko mesiacov)

Určite to poznáte. Je jedno, aký senzačný či drahý darček dieťa dostane, radosť trvá maximálne niekoľko týždňov. Potom hračka postupne upadne do zabudnutia. Predplatné do požičovne Lega bude prinášať radosť každý mesiac – tak dlho, ako len budete chcieť.

  • Viac hrania za menej peňazí

Namiesto jednej väčšej stavebnice dostane darujete tri a ešte aj ušetríte.

Požičovňa lega      Požičovňa lega

  • Obrovský výber

Lego každý polrok prináša na trh nové stavebnice. Staršie modely naopak prestáva vyrábať. Do LEGO požičovne pravidelne dopĺňame nové modely, takže sa môžete pohrať s tými, ktoré sú aktuálne v katalógu a obchodoch, ale aj s takými, ktoré sa už nikde nedajú kúpiť.

  • A bonus pre maminu – nezaberá miesto v detskej izbe

Deti väčšinou na Vianoce dostanú toľko hračiek, že ich potom nie je kam dať. S týmto darčekom sa to nestane. Máte ho doma presne tak dlho, kým dieťa ešte baví.  Väčšina mám najviac oceňuje práve to.

 

Váhate, či by to bolo pre vás to pravé? Prečítajte si skúsenosti rodičov, ktorí si už Lego požičiavajú. 

 

Ako LEGO požičovňa funguje?

Je to veľmi jednoduché.  Zaregistrujete sa, zaplatíte vratnú zálohu a mesačný členský poplatok a potom už len čakáte, kým poštár/kuriér prinesie prvé Lego. Keď ho poskladáte a dosýta sa s ním pohráte, opäť ho rozoberiete a kocky nasypete do obálky na odpovednú zásielku. 5 dní pred koncom vášho mesačného obdobia sa pripomenieme a dohodneme si termín, kedy môže prísť kuriér Lego vyzdvihnúť.

 

Na výber máte 2 tipy členstva:

Darček na narodeniny - LEGO pozicovna

KOMFORT (15€/mesiac)

Kuriér vždy donesie novú stavebnicu a zároveň starú vyzdvihne. Sami si vyberiete deň, kedy má  prísť a zároveň aj miesto, kam má prísť. Môže prísť za vami do práce a môže prísť každý mesiac na iné miesto, podľa toho, ako vám to práve vyhovuje.

ŠTANDARD (13€/mesiac)

Lego vám doručí Slovenská pošta ako doporučenú zásielku. Na konci mesiaca ho príde od vás vyzdvihnúť kuriér. Akonáhle vaša stavebnica dorazí k vám, pošleme vám ďalšiu.

 

Za mesačný členský poplatok získate:

  • 1 LEGO set na 1 mesiac  
  • Dopravu stavebnice k vám aj naspäť
  • Garanciu kompletnosti a čistoty stavebnice
  • Bez sankcie za bežne zatúlané kocky

 

Množstvo Lega pre dievčatá aj chlapcov - pozrite si katalóg stavebníc 

 

Darovať predplatné Lega je veľmi jednoduché!

Ak nakupujete vianočné darčeky v predstihu...

… môžete spolu s darčekovou poukážkou podarovať  hneď aj prvé Lego. Pri registrácii uveďte svoju emailovú adresu a telefónne číslo a do poznámky napíšte:

Darček pre + celé meno dieťaťa + koľko mesiacov predplatného chcete darovať.

Po prijatí platby sa s vami telefonicky spojíme, aby sme sa dohodli, aké Lego chcete podarovať ako prvé. Vianočné Lego posielame do 15.decembra, aby zaručene pred Vianocami prišlo. 

 

Ak ste si nechali vianočné darčeky na poslednú chvíľu …

... takisto nemusíte mať obavy. Najneskôr za 12 hodín po registrácií vám pošleme emailom darčekovú poukážku. Stačí vytlačiť, zabaliť a dať pod stromček. 

Predplatne Lega

Zároveň vám emailom pošleme inštrukcie k platbe. S posielaním Lega začneme v januári - alebo podľa vášho želania.

Túto možnosť je dobré zvoliť nielen pokiaľ vás tlačí čas, ale takisto pokiaľ si nie ste istí výberom najvhodnejšieho Lega .

 

Predplatné Lega