Katalóg internetových stránok

LEGO® zaujímavosti

Vyberáte darčeky pre dievčatá? Máme pre vás tip!

Darčeky pre dievčatá sa nevyberajú ľahko. Možností je veľa, ale mnohé z nich vyzerajú lákavo len na prvý pohľad. Po pár hraniach už o ne nie je záujem. Lego má v ponuke stavebnice, ktoré sa dievčatám nielen páčia na prvý pohľad, ale aj sa s nimi skvele zahrajú. A u nás k nim dostanete aj bonus, ktorý poteší každú mamu.

O čom je reč? No predsa o slovenskom unikáte – požičovni Lega. V nej môžete svojej dcére, vnučke, neterke či krstniatku predplatiť Lego na ako dlho budete chcieť. Každý mesiac ju poteší nová stavebnica, s ktorou sa dosýta pohrá. A keď na ňu začne padať prach, kuriér ju príde vyzdvihnúť a donesie novú. Dcéra má každý mesiac radosť z novej hračky a mama z toho, že z nej netreba utierať prach ;)

darčeky pre dievčatá - predplatné Lega

Darovať predplatné LEGA je veľmi jednoduché!

Ak to potrebujete rýchlo …

… môžete mať darček za pár hodín v rukách. Pri registrácii uveďte svoju emailovú adresu a telefónne číslo a do poznámky napíšte:

Darček pre + celé meno dievčatka + koľko mesiacov predplatného chcete darovať.

My vám v priebehu niekoľkých hodín (najneskôr za 12 hodín) pošleme emailom darčekovú poukážku. Stačí vytlačiť a môžete ísť gratulovať. Zároveň vám emailom pošleme inštrukcie k platbe. Prvé Lego môžeme poslať hneď po pripísaní platby alebo neskôr – podľa vášho želania.

Túto možnosť je dobré zvoliť nielen pokiaľ vás tlačí čas, ale takisto pokiaľ si nie ste istí výberom najvhodnejšieho Lega .

 

Ak máte viac času …

… môžete spolu s darčekovou poukážkou podarovať  hneď aj prvé Lego. Aj v tomto prípade nezabudnite použiť svoju emailovú adresu a telefónne číslo a v poznámke uviesť, že ide o darček + meno dievčatka, pre ktoré je určený. Po prijatí platby sa s vami telefonicky spojíme, aby sme sa dohodli, aké Lego chcete podarovať ako prvé.

Predplatné Lega

 

Pozrite si, aké Lego pre dievčatá máme v ponuke. 

Ak sa v dievčenskom Legu ešte neorientujete, pomôže vám náš článok o Legu pre dievčatá.


Koľko to stojí? Ako LEGO požičovňa funguje?

Je to veľmi jednoduché.  Zaregistrujete sa, zaplatíte vratnú zálohu a mesačný členský poplatok a potom už len čakáte, kým poštár/kuriér prinesie prvé Lego. Keď ho doma poskladáte a dosýta sa s ním pohráte, opäť ho rozoberiete a kocky nasypete do obálky na odpovednú zásielku. 5 dní pred koncom vášho mesačného obdobia sa vám pripomenieme a dohodneme si s vami termín, kedy môže prísť kuriér Lego vyzdvihnúť.

 

Na výber máte 2 tipy členstva:požičovňa Lega

KOMFORT (15€/mesiac)

Kuriér vždy donesie novú stavebnicu a zároveň starú vyzdvihne. Sami si vyberiete deň, kedy má  prísť a zároveň aj miesto, kam má prísť. Môže prísť za vami do práce a môže prísť každý mesiac na iné miesto, podľa toho, ako vám to práve vyhovuje.

ŠTANDARD (13€/mesiac)

Lego vám doručí Slovenská pošta ako doporučenú zásielku. Na konci mesiaca ho príde od vás vyzdvihnúť kuriér. Akonáhle vaša stavebnica dorazí k vám, pošleme vám ďalšiu.

 

Za mesačný členský poplatok získate:

  • 1 LEGO set na 1 mesiac  
  • Dopravu stavebnice k vám aj naspäť
  • Garanciu kompletnosti a čistoty stavebnice
  • Bez sankcie za bežne zatúlané kocky

Legorent

 

Suma sumárum – prečo je predplatné super darček?

  • LEGO je hračka, ktorá zabaví aj rozvíja

Lego deti baví – svedčí o tom aj fakt, že sa s ním deti hrajú už viac ako 60 rokov. Čo ste však možno netušili je to, že hranie s Legom rozvíja u detí aj množstvo schopností. Jemnú motoriku, takú potrebnú v čase dotykových obrazoviek. Pozornosť a trpezlivosť, ktoré sú pre úspech detí nemenej dôležité. A mnohé ďalšie – tu sa dočítate viac.

  • Viac hrania za menej peňazí

Za cenu jednej veľkej stavebnice dostanete tri.

darčeky pre dievčatá - Lego pre dievčatá

  • Radosť na niekoľko mesiacov (alebo aj celý rok)

Určite to poznáte. Je jedno, aký senzačný či drahý darček dieťa dostane, radosť trvá maximálne niekoľko týždňov. Potom hračka postupne upadne do zabudnutia. Predplatné do LEGO požičovne bude prinášať radosť každý mesiac – tak dlho, ako len chcete.

  • Obrovský výber

Lego každý polrok prináša na trh nové stavebnice. Staršie modely naopak prestáva vyrábať. Do LEGO požičovne pravidelne dopĺňame nové modely, takže sa môžete pohrať s tými, ktoré sú aktuálne v katalógu a obchodoch, ale aj s takými, ktoré sa už nikde nedajú kúpiť.

  • A bonus pre maminu – netreba ho upratovať

Pozná to každá mama – narodeniny, meniny, Vianoce plus nejaké drobnosti za vysvedčenie či statočnosť u zubára. Za rok sa každému dieťaťu nazbiera toľko hračiek, že ich nie je kam dávať. S týmto darčekom sa to nestane. Máte ho doma presne tak dlho, kým dieťa ešte baví.  Mama obdarovaného chlapca vám bude zato ruky bozkávať ;)

darovať predplatné