Katalóg internetových stránok

LEGO® zaujímavosti

LEGO Bingo

LegorentPoznáte bingo? U nás nie je zďaleka také známe ako v anglosaských krajinách. Pritom je to skvelá hra, ktorú miesto čísiel môžete hrať s Legom a výborne sa hodí na detskú LEGO párty. 

Ako sa hrá bingo?

Všetci hráči dostanú tikety, na ktorých je 5x5 políčok s číslami. Prostredné políčko býva prázdne a hráč ho automaticky môže zaškrtnúť. Moderátor potom losuje čísla a hráči ich zaškrtávajú na svojich tiketoch. Ten, komu sa podarí vyškrtať 5 políčok v jednom rade alebo v jednom stĺpci alebo na uhlopriečke zakričí BINGO a stáva sa víťazom hry.

 

LEGO Bingo

LegorentBingo pre vašich milovníkov Lega sa hrá rovnako, akurát sú namiesto čísiel na tikete kocky alebo minifigúrky z Lega. Aby ste mohli hru opakovať na tých istých tiketoch, rozdajte hráčom LEGO kocky, ktoré si budú na tiket ukladať namiesto zaškrtávania. Moderátor môže vyvolávať pomocou kartičiek - ak máte na tikete figúrky a nie ste až taký LEGO znalec ako vaše deti, nezabudnite si k nim napísať aj ich mená ;). Alebo môžete zozbierať doma všetky kocky, ktoré sa na tiketoch nachádzajú, dať ich do nádoby a losovať z nich.

A to je všetko. Na internete nájdete mnoho príkladov hotových kariet. Niekoľko linkov sme pre vás pripravili – stačí stiahnuť, vytlačiť a môžete hrať. Alebo – obzvlášť ak máte väčšie deti – si môžete v rámci príprav na party spoločne vyrobiť vlastné.

LEGO Batman Bingo

LEGO Bingo

LEGO Friends Bingo (formát na prípravu tiketov)

 

Prajeme skvelú zábavu!

 

Zdroje: 

https://crazylittleprojects.com/lego-batman-bingo-game/

http://www.artsyfartsymama.com/2016/02/free-printable-lego-friends-bingo.html​

https://www.livinglocurto.com/free-printable-lego-bingo-game/